Přednášková noc v prostějově

Snažíme se vytvořit platformu, kde se studenti, ale i široká veřejnost může dozvědět něco málo o tom, jak funguje svět kolem nás.

O co se jedná?

O večer a noc, během kterého na půdě zúčastněné školy vystoupí známé osobnosti ze všech možných vědeckých a společenských oborů se svými přednáškami pro kohokoliv, kdo by chtěl přijít.

členové týmu
...

Kde jsme tu vzali?

Myšlenka prostějovské přednáškové noci vznikla v roce 2020, jako jeden z projektů Dominika a Lucky během Yoda Mentorship. Představa samotné akce ale začala být větší a tak následně vznikl celý tým z řad dalších studentů. Všichni jako studenti prostějovských gymnázií jsme tak začali tvořit něco co za nás na prostějovsku chybělo.

...

První ročník

První ročník "ProNoci" tak proběhl hned v roce 2021 a k našemu překvapení za nemalé účasti. Svou návštěvou nás poctil např. Jindřich Šídlo nebo děkan lékařské fakulty UPOL Josef Zadražil a mnoho dalších.

...

Jedeme dál

V roce 2023 jsme posunuli celý projekt dál a z volnočasové aktivity několika kamarádů vznikl oficiální spolek. Tím ale rozhodně necheme skončit a snižíme se celý projekt pilovat jak už v zajetých kolejích, tak hledat nové formy a přístupy.

Náš hvězdný tým

Tohle jsme my

...
Dominik Zajíček
student PrF MUNI
hlavní organizátor & zakladatel
...
Jakub Mikulášek
student FRRMS MENDELU
vedení financí
...
Tomáš Crhonek
student PrF MUNI
vedení sociálních sítí
...
Lucie Pudová
studentka FA VUT
podpůrné práce & zakladatelka


...
Marie Marsová
studentka PrF MUNI
podpůrné práce
...
Jan Lakomý
student FCE VUT
podpůrné práce
...
Daniel Grbin
student FI MUNI
podpůrné práce

Sponzoři

...
Statutární město Prostějov
Partner od roku 2020
...
Windmöller & Hölscher Machinery k.s.
Partner od roku 2022